1) Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus KRABA veebipoes sõlmitud müügilepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.
2) Tagastamisele kuuluv ese peab olema pakendis ja sellel peab olema säilinud kaubanduslik välimus. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
3) Kui eset on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on KRABA veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähendamisele.
4) Kauba tagastamiseks tuleb esitada tagastamise avaldus sellel samal lehel hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
5) Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
6) KRABA veebipood tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale raha esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel.
7) Taganemisega kaasnevad kulud (nt postikulud) kannab Tarbija, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).